Navigace:

Aktuální on-line informace o povodňových stavech na tocích

Informační systém voda (ISV) ukazuje přehledně vodní stavy, včetně signalizace vzestupu. Na webu ČHMÚ navíc najdeme u některých důležitých profilů předpověď vodního stavu. Povodňová vlna jde směrem po toku, a tak pokud na horních tocích dosahuje velké síly, za nějakou dobu jí můžeme čekat i níže. Lepší je, třeba i zbytečně vystěhovat věci do vyššího patra a pak zase zpátky, než je mít poničené a nasáklé bahnem. Nezapomeňme, že při povodni je nutné dodržovat pokyny povodňového štábu!
IWC Portuguese Replica Watches

Obrázky ke kapitole 'Aktuální on-line informace o povodňových stavech na tocích':

Sázava a vedlejší koryto zaplavované při vyšších stavech Sázava a vedlejší koryto zaplavované při vyšších stavech - detail do nového okna
Zdroj: © Edita Jungvirtová

Externí odkazy kapitoly 'Aktuální on-line informace o povodňových stavech na tocích':

Informační systém voda - externí odkaz Garantované odkazy Zdroj: CENIA Po najetí kurzorem na značku profilu vidíte vodní stav, blikající šipka značí rychlý vzestup nebo pokles stavu. Na sousední povodí se dostanete kliknutím na mapě "Celkový přehled".
ČHMÚ - hlásná a předpovědní povodňová služba - externí odkaz Další zajímavé odkazy Zdroj: ČHMÚ Na mapě klikněte na značku profilu a zjistíte vodní stav. Značky-čtverce obsahují i předpověď (uvidíte ji, když na čtvereček kliknete).

Patička: